Monkey Vape Albania
Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0

Na telefononi

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Blue Raspberry - Just Juice

Nga: 2.250 L

Shija popullore e manaferrave blu e shërbyer nga Just Juice sjell një kombinim unik të ëmbëlsisë dhe lëngshmërisë.

Metoda te tjera porosie:

Kategoritë: , Shija:

Shperndaje:

Share on whatsapp
Share on facebook
Koha e dergeses

Per Tiranen: Dergesa behet nga ora 6-8 te mbasdites

Per jasht Tirane: Dorezimi i pakos behet nga ora 6-8 tek posta TNT dhe midis 24 – 36 ore pakoja mberrin tek ju

Terheqje produkti tek ne

Per te terhequr produktet tek vendi ku ndodhemi ne, ju mirepresim cdo dite nga ora 6-8 te mbremjes.

Si te porosis nje produkt

Se shpejti do te gjeni nje video per sa i perket porosise.

DETAJE TË MËTEJSHME

Blue Raspberry – Just Juice

Shija popullore e manaferrave blu e shërbyer nga Just Juice sjell një kombinim unik të ëmbëlsisë dhe lëngshmërisë.

Vëllimi: 20 ml aroma në një shishe 60 ml me pikatore.

Përqendrimi: 33%

Just Juice

Marka Britanike Just Juice është e njohur falë e-lëngjeve të tyre, veçanërisht në perëndim të kufijve tanë. Tani më në fund ato janë në dispozicion në formën e shijeve Shake dhe Vape. Më në fund, mund të përjetoni sukses të paprecedentë në formën e një koleksioni shijesh më të shitura në vendin tonë.

Edhe duhanpirësit më kërkues elektronikë do të bien në dashuri me shijet e frutave dhe të veçanta të Just Juice. Çdo paketë përmban 20 ml shije në një shishe Chubby Gorilla 60 ml duke lejuar përzierjen e lehtë pikërisht sipas preferencave tuaja.

Marka Just Juice nuk beson se cilësia më e lartë e mundshme e lëndëve të para dhe respektimi i procedurave strikte të prodhimit janë të nevojshme për të arritur shijen unike të e-liquid.

 

cigare elektronike

Monkey Vape

Jemi ne linje

Monkey Vape

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

22:31

Porosit me nje klik

Shenim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie. Pasi te keni plotesuar te dhenat tuaja nje nga operatoret tane do tju telefonoj per detaje te tjera te porosise.