Monkey Vape Albania
Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0

Na telefononi

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Gandalf - WizardLab

Nga: 3.100 L

Gandalf – Nje embelsire ne formen e Panna Cotta e perzier me luleshtrydhe.

Metoda te tjera porosie:

Kategoritë: , Shijet: ,

Shperndaje:

Share on whatsapp
Share on facebook
Koha e dergeses

Per Tiranen: Dergesa behet nga ora 6-8 te mbasdites

Per jasht Tirane: Dorezimi i pakos behet nga ora 6-8 tek posta TNT dhe midis 24 – 36 ore pakoja mberrin tek ju

Terheqje produkti tek ne

Per te terhequr produktet tek vendi ku ndodhemi ne, ju mirepresim cdo dite nga ora 6-8 te mbremjes.

Si te porosis nje produkt

Se shpejti do te gjeni nje video per sa i perket porosise.

DETAJE TË MËTEJSHME

Gandalf – WizardLab

Vëllimi: 20 ml aromë në një shishe 120 ml.

Përqendrimi: 17%

Koha e rekomanduar e pjekjes: 2-3 ditë

Gandalf

Shije të reja nga prodhuesi legjendar KTS në formën e serisë WizardLab Shake and Vape vijnë në një shishe 120ml të Chubby Gorilla, e cila përmban 20ml shije. Thjesht shtoni një bazë ose përforcues, shkundni dhe papritmas keni një furnizim me e-lëng të shkëlqyeshëm!

Do të arrini rezultatin më të mirë nëse e lini lëngun elektronik të piqet për 2-3 ditë. Prodhuar në Kroaci. Prodhuesi kroat KTS, i cili mahniti Vienë Vape Show me likuud premium, po vjen me një gamë të re aromash premium. Tani mund të përgatisni KTS Black Edition sipas kërkesave tuaja për përqendrim dhe intensitet.

Shija e KTS Wizardlab në vetvete nuk përmban nikotinë dhe përdoret vetëm për të aromatizuar bazat. Për rezultate më të mira, ne rekomandojmë përdorimin e bazave dhe përforcuesve me një raport VG / PG 70/30.

Ky produkt ka për qëllim vetëm për përzierjen e mbushjeve për cigare elektronike në shtëpi. Këto janë shije shumë të koncentruara, jo lëngje të përfunduara. Shija duhet të përzihet me një bazë që përmban propilen glikol dhe / ose glicerinë vegjetale.

cigare elektronike

Monkey Vape

Jemi ne linje

Monkey Vape

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

14:33

Porosit me nje klik

Shenim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie. Pasi te keni plotesuar te dhenat tuaja nje nga operatoret tane do tju telefonoj per detaje te tjera te porosise.