Monkey Vape Albania
Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0

Na telefononi

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Bateri IJOY 21700 - 3750 mAh 40A

1.490 L

Bateri IJOY 21700 – Lloji i fundit i baterisë 21700 iJoy INR 3750mAh 40A sjell performancë dhe furnizim edhe më të madh me energji për avullimin.

Metoda te tjera porosie:

Kategoritë: ,

Shperndaje:

Share on whatsapp
Share on facebook
Koha e dergeses

Per Tiranen: Dergesa behet nga ora 6-8 te mbasdites

Per jasht Tirane: Dorezimi i pakos behet nga ora 6-8 tek posta TNT dhe midis 24 – 36 ore pakoja mberrin tek ju

Terheqje produkti tek ne

Per te terhequr produktet tek vendi ku ndodhemi ne, ju mirepresim cdo dite nga ora 6-8 te mbremjes.

Si te porosis nje produkt

Se shpejti do te gjeni nje video per sa i perket porosise.

DETAJE TË MËTEJSHME

Bateri IJOY 21700 – 3750 mAh 40A

Lloji i fundit i baterisë 21700 iJoy INR 3750mAh 40A sjell performancë dhe furnizim edhe më të madh me energji për avullimin. Bateritë e tipit 21700 janë krijuar për MOD që mbështesin këtë standard.

Falë përbërjes të sigurt të Li-Ni, mundësia e çdo rreziku në rast të keqpërdorimit zvogëlohet në minimum.

Parametrat:
Kapaciteti: 3750mAh
Lloji: 21700
Rryma e shkarkimit: 40A
Tensioni nominal: 3.7V
Tensioni maksimal: 4.2V
Tensioni minimal: 2.5V
Përbërja: Li-Ni
Diametri: 21.4 mm
Gjatësia: 70.2 mm

Prodhuesi: IJOY

cigare elektronike

Monkey Vape

Jemi ne linje

Monkey Vape

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

15:27

Porosit me nje klik

Shenim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie. Pasi te keni plotesuar te dhenat tuaja nje nga operatoret tane do tju telefonoj per detaje te tjera te porosise.