Aspire Zelos Nano
Aspire Zelos Nano Kit

7200 L

7200 L

Përzgjidhni mundësi
Shopping Cart

No products in the cart.

Monkey Vape

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

Aspire Zelos Nano Kit

7200 L

Kompleti Aspire Zelos Nano përbëhet nga një Aspire Zelos Nano Mod dhe një Nautilus Nano Tank. Cigarja elektronike ideale kompakte MTL me kohëzgjatje të gjatë dhe performancë të shkëlqyer.

Porosi e thjeshtuar
Kategorite: ,

Aspire Zelos Nano Kit

Kompleti Aspire Zelos Nano përbëhet nga një Zelos Nano Mod dhe një Nautilus Nano Tank. Cigarja elektronike ideale kompakte MTL me kohëzgjatje të gjatë dhe performancë të shkëlqyer.

Zelos Nano Box Mod mundësohet nga një bateri e integruar me një kapacitet 1600 mAh dhe një çip Aspire ASP që njeh rezistencën e kokës ngrohëse dhe kujdeset për avullimin tuaj të pakujdesshëm. Ai gjithashtu përfshin një sërë veçorish mbrojtëse kundër mbinxehjes, mbingarkimit, qarqeve të shkurtra dhe më shumë. Ky mod ka aftësinë për të ndryshuar fuqinë në tre faza. 12/14/15W për kokat ngrohëse me rezistencë 1.0ohm dhe 9/10/11W për 1.8ohm. Në të do të gjeni gjithashtu tregues praktik të dritës LED të fuqisë dhe ngarkimit të baterisë, i cili sigurohet nga një port modern USB-C.

Aspire Nautilus Nano Tank ka një vëllim prej 2 ml me një majë të thjeshtë me mbushje të sipërme dhe të zëvendësueshme tip 510. Ofron rregullim të saktë të furnizimit me ajër në formën e një unaze rrotulluese me katër vrima me opsione nga një shtresë shumë e ngushtë deri në pak avullimi më i lirë MTL. Nautilus Nano është i pajtueshëm me të gjitha kokat ngrohëse Aspire Nautilus BVC nga rezistenca 0.5ohm.

Përmbajtja e paketës:
1x Zelos Nano Mod
1x Nautilus Nano tank
1x Nautilus Mesh atomizues 1.0ohm
1x Atomizues Nautilus BVC 1.8ohm
1x Trupi rezervë prej xhami
1x kabllo USB-C
1x Paketa e vulave

Parametrat:
Dimensionet: 21mm x 29mm x 126mm
Materiali: Aliazh alumini, çelik inox, qelqi, plastika
Bateria: e integruar 1600 mAh
Fuqia e rregullueshme: 9W-15W
Ngarkimi: Porta USB-C
Tema: 510
Kapaciteti: 2 ml

Ngjyra

E zeze, Gri, Silver

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.