ASPIRE ZELOS 3
ASPIRE ZELOS 3 KIT

9700 L

9700 L

Përzgjidhni mundësi
Shopping Cart

No products in the cart.

Monkey Vape

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

ASPIRE ZELOS 3 KIT

9700 L

Aspire Zelos 3 përfaqëson rikthimin e kompletit legjendar të starterit në një dizajn krejt të ri dhe më të avancuar. Kompleti ekskluziv me atomizuesin Nautilus 3 është një marrëveshje jashtëzakonisht e mirë si për duhanpirësit elektronikë fillestarë ashtu edhe për avulluesit e avancuar.

Porosi e thjeshtuar
Kategorite: ,

ASPIRE ZELOS 3 KIT

Aspire Zelos 3 përfaqëson rikthimin e kompletit legjendar të starterit në një dizajn krejt të ri dhe më të avancuar. Kompleti ekskluziv me atomizuesin Nautilus 3 është një marrëveshje jashtëzakonisht e mirë si për duhanpirësit elektronikë fillestarë ashtu edhe për avulluesit e avancuar.

Vetë termi Nautilus është sinonim i atomizuesve më të mirë MTL në botën e cigareve elektronike, dhe kjo nuk është ndryshe në rastin e gjeneratës së tretë të këtij pastruesi premium MTL. Marrja e ajrit plotësisht e ridizajnuar dhe e saktë lejon cilësime nga mbulesa më e ngurtë deri te RDL më e lirë për avullim të relaksuar. Nuk ka mbushje të sipërme dhe, natyrisht, pajtueshmëri të plotë me të gjithë atomizuesit e serisë Nautilus BVC. Falë kësaj, ju keni në dispozicion një gamë tepër të gjerë të personalizimit të ekranit të cigares tuaj elektronike plotësisht sipas nevojave tuaja.

Vetë Aspire Zelos 3 MOD është një cigare elektronike e nivelit të lartë BOX MOD me një bateri të integruar me një kapacitet masiv prej 3200 mAh e vendosur në një trup të bërë prej zinku dhe aliazh alumini me një pamje estetikisht të pastër dhe ergonomi të krijuar në mënyrë të përsosur për një kontroll të sigurt. Karikimi i baterisë sigurohet nga një port modern USB-C me mbështetje për karikim të shpejtë.

Brenda Aspire Zelos 3 mund një çip të avancuar ASP, i cili do të ofrojë deri në 80 W fuqi dhe 5 mënyra të ndryshme duke përfshirë kontrollin e temperaturës dhe TCR të avancuar për t’u përshtatur me pothuajse çdo spirale. Kështu që ju do të jeni në gjendje të përdorni cigaren elektronike me atomizues DIY në rast se lodheni nga Nautilus 3 bazë.

Të gjitha informacionet thelbësore shfaqen nga një ekran OLED me ngjyra me mundësinë e personalizimit. Ekziston edhe një banak pudre, kështu që ju mund të keni kontroll të plotë mbi avullimin tuaj.

Ne patjetër mund t’ua rekomandojmë Aspire Zelos 3 të gjithë duhanpirësve elektronikë të rritur që kërkojnë një zgjidhje të thjeshtë por plotësisht funksionale me një bateri të fuqishme dhe një gamë të gjerë përdorimesh. Përpunimi i nivelit të lartë dhe funksionet e menduara mirë janë një çështje e qartë për prodhuesin Aspire.

Përmbajtja e paketës
1x Aspire Zelos 3 MOD
1x Tank Aspire Nautilus 3
1x rezistence 0,7ohm (18W-23W)
1x rezistence 1,8 ohm (10W-14W)
1x trup rezervë xhami
1x grykë rezervë
1x kabllo mikro USB
1x unaza mbyllëse O

Parametrat e Zelos 3 MOD:
Dimensionet: 38mm x 28mm x 81mm
Fuqia e rregullueshme: 1W-80W
Temperatura e rregullueshme: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Mënyrat e mbështetura: VW/VV/Bypass/TC/TCR/CPS
Bateria: 3200 mAh
Ngarkimi: Porta USB-C
Tema: 510 dhe kontakti i sustës
Materiali: alumini dhe aliazh zinku

Parametrat e Nautilus 3:
Dimensionet: 48.5mm x 24mm
Kapaciteti: 4 ml
Tema: 510
Materiali: çelik inox dhe xhami

Ngjyra

E zeze, Silver

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.