Monkey Vape Albania
Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0

Na telefononi

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Aspire Zelos 2.0 - Nautilus 2s

8.500 L

Seria e tankeve Nautilus ka qenë një garanci e cilësisë dhe shijes së shkëlqyer nga goja në mushkëri për disa vjet tani. E njëjta gjë vlen edhe për versionin e fundit të clearomizatorit të njohur Nautilus 2. Model S vjen me një strukturë të përmirësuar, metodë më të lehtë mbushjeje, vëllim të shtuar dhe dy rezistenca.

Metoda te tjera porosie:

Kategoritë: ,

Shperndaje:

Share on whatsapp
Share on facebook
Koha e dergeses

Per Tiranen: Dergesa behet nga ora 6-8 te mbasdites

Per jasht Tirane: Dorezimi i pakos behet nga ora 6-8 tek posta TNT dhe midis 24 – 36 ore pakoja mberrin tek ju

Terheqje produkti tek ne

Per te terhequr produktet tek vendi ku ndodhemi ne, ju mirepresim cdo dite nga ora 6-8 te mbremjes.

Si te porosis nje produkt

Se shpejti do te gjeni nje video per sa i perket porosise.

DETAJE TË MËTEJSHME

Aspire Zelos 2.0 – Nautilus 2s

Seria e tankeve Nautilus ka qenë një garanci e cilësisë dhe shijes së shkëlqyer nga goja në mushkëri për disa vjet tani. E njëjta gjë vlen edhe për versionin e fundit të clearomizatorit të njohur Nautilus 2. Model S vjen me një strukturë të përmirësuar, metodë më të lehtë mbushjeje, vëllim të shtuar dhe dy rezistenca. Në set së bashku me të do të gjeni një mod të besueshëm Zelos 2.0 me një bateri të integruar me një kapacitet 2500mAh dhe karikim mikro USB. Dizajni i tij i thjeshtë dhe format e rrumbullakëta përshtaten në mënyrë të përkryer në dorë dhe grupi Zelos nuk është vetëm i rehatshëm për tu mbajtur, por edhe për ta kontrolluar.

Obsah balení a parametry

1x Zelos 2.0 mod
1x rezervuar Nautilus 2S
1x rezistence 1.8Ω (10W-14W)
1x rezistence 0.4Ω (23W-28W)
1 x trup xhami rezervë
1x Drip Tip shtesë
6x rrathe O-unazë
1 x karikues mikro USB

Përmbajtja e paketës ende mund të specifikohet.

Përmasat: 74.5mm x 38mm x 23mm
Fuqia e rregullueshme: max. 50W
Temperatura e rregullueshme: 100 ° C-315 ° C / 200 ° F-600 ° F
Mënyrat e mbështetura: VV / VW / Bypass / TC- (NI / TI / SS) / TCR
Rezistenca : 0.1Ω-1Ω për mënyrat e temperaturës
0.1Ω-3.5Ω për mënyrat VW dhe VV
Bateria: 2500mAh
Karikimi: portë mikro USB
Madhesia e Drip Tip: 510

Përmasat: 61.5mm x 23mm
Vëllimi: 2.6ml
Tema: 510
Drip Tip: 510

cigare elektronike

Monkey Vape

Jemi ne linje

Monkey Vape

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

15:28

Porosit me nje klik

Shenim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie. Pasi te keni plotesuar te dhenat tuaja nje nga operatoret tane do tju telefonoj per detaje te tjera te porosise.