Monkey Vape Albania
Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0

Na telefononi

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Aspire Nautilus GT Kit

9.500 L

Kompleti Aspire Nautilus GT përfaqëson rilindjen e linjës legjendare për një përvojë avullimi të klasit të parë në lidhje me prodhuesin e nivelit të lartë SmokerStore nga Gjermania! Përpunimi i nivelit të lartë së bashku me shijen unike të lëngut elektronik e bëjnë Nautilus GT një zgjedhje të duhur për të gjithë perdoruesit MTL.

Metoda te tjera porosie:

Kategoritë: ,

Shperndaje:

Share on whatsapp
Share on facebook
Koha e dergeses

Per Tiranen: Dergesa behet nga ora 6-8 te mbasdites

Per jasht Tirane: Dorezimi i pakos behet nga ora 6-8 tek posta TNT dhe midis 24 – 36 ore pakoja mberrin tek ju

Terheqje produkti tek ne

Per te terhequr produktet tek vendi ku ndodhemi ne, ju mirepresim cdo dite nga ora 6-8 te mbremjes.

Si te porosis nje produkt

Se shpejti do te gjeni nje video per sa i perket porosise.

DETAJE TË MËTEJSHME

Kompleti Aspire Nautilus GT përfaqëson rilindjen e linjës legjendare për një përvojë avullimi të klasit të parë në lidhje me prodhuesin e nivelit të lartë SmokerStore nga Gjermania! Përpunimi i nivelit të lartë së bashku me shijen unike të lëngut elektronik e bëjnë Nautilus GT një zgjedhje të duhur për të gjithë perdoruesit MTL.

Aspire Glint MOD e krijuar për një bateri 18650 me të cilën do të sigurojë deri në 75W fuqi. Ka nje funksionim te thjeshte, i udhëhequr nga një ekran i qartë OLED me një diagonale prej 0.91´´ dhe ergonomi të lartë, jeni të garantuar do do bini në dashuri. Bateria sigurohet nga një mbulesë e projektuar mirë dhe karikimi sigurohet nga një port USB-C, i cili mund të përballojë deri në 2A rrymë karikimi, dhe karikimi do të jetë çështje e një çasti. Sigurisht, të gjitha funksionet e mbrojtjes së çipit, përfshirë mbrojtjen kundër mbinxehjes, qarkut të shkurtër dhe nën -tensionit të baterisë. Për më tepër, një funksion i këndshëm mbyllet në dy hapa, ku me tre klikime të shpejtë butoni i aktivizimit, ekrani fiket dhe butonat e kontrollit, megjithatë, MOD do të jetë akoma per perdorim. Sigurisht, ekziston edhe mbyllja klasike e plotë e pajisjes me pesë klikime.

aspire_nautilus_gt_kit_popisek

Përmbajtja e paketës
1x Aspire Glint 50W MOD
1x Aspire Nautilus GT Tank
1x rezistence 0.7ohm (18W-23W)
1x rezistence 1.6ohm (7W-11W)
1 x fish USB-C
1 x grup vulash

Parametrat e Glint MOD:
Përmasat: 78mm x 45mm x 25mm
Fuqia e rregullueshme: 1W-75W
Mënyrat e mbështetura: VW
Bateria: 18650 (nuk përfshihet)
Karikimi: porta USB-C
Drip tip: 510

Parametrat e Nautilus GT:
Diametri 24 mm
Kapaciteti: 2ml
Materiali: çelik inox dhe xhami

cigare elektronike

Monkey Vape

Jemi ne linje

Monkey Vape

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

15:35

Porosit me nje klik

Shenim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie. Pasi te keni plotesuar te dhenat tuaja nje nga operatoret tane do tju telefonoj per detaje te tjera te porosise.