Monkey Vape Albania
Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

L 0

Na telefononi

S’ka produkte në shportë.

Shporta ime

S’ka produkte në shportë.

Argus GT Starter Kit

13.550 L 12.000 L

Kjo pakete permban:

1x – Argus GT

2x – Bateri

1x – Nje nga lengjet tane 60ml

PS: Gjate kryerjes se porosise, ne komentet shtese shkruani se cfare lengu deshironi.

Spastroje

Metoda te tjera porosie:

Kategoria:

Shperndaje:

Share on whatsapp
Share on facebook
Koha e dergeses

Per Tiranen: Dergesa behet nga ora 6-8 te mbasdites

Per jasht Tirane: Dorezimi i pakos behet nga ora 6-8 tek posta TNT dhe midis 24 – 36 ore pakoja mberrin tek ju

Terheqje produkti tek ne

Per te terhequr produktet tek vendi ku ndodhemi ne, ju mirepresim cdo dite nga ora 6-8 te mbremjes.

Si te porosis nje produkt

Se shpejti do te gjeni nje video per sa i perket porosise.

DETAJE TË MËTEJSHME

Argus GT Starter Kit

Produkti Argus GT ne paketimin e tij nuk permban bateri, te cilat jan me cmim 2600 leke. Ne kete Starter Kit perfitoni vet produktin Argus Gt bashk me 2 bateri, si dhe nje leng 60 ml te cilin e zgjidhni ju sipas deshires. Kjo pakete permban cmimin 13500 Leke te reja por ne kete Starter Kit e perfitoni per vetem 12000 leke te reja.

 

cigare elektronike

Monkey Vape

Jemi ne linje

Monkey Vape

Pershendetje 👋

Si mund tju ndihmojme?

12:54

Porosit me nje klik

Shenim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie. Pasi te keni plotesuar te dhenat tuaja nje nga operatoret tane do tju telefonoj per detaje te tjera te porosise.