Shopping Cart

No products in the cart.

Krijoni nje llogari dhe perfitoni 5% ulje per cigaren tuaj te pare

Kupon: ILOVEVAPE

Monkey Vape

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

Nje pervoje unike me lengjet Al Carlo

Jeni duke kërkuar për një përvojë unike të përdorimit të vape ? Al Carlo është një markë kanadeze e lëngjeve vape që ofron një shumëllojshmëri shijesh duke kombinuar frutat me duhanin. Nëse dëshironi diçka pak më ndryshe, Al Carlo me siguri do të ketë diçka që do t’ju ngacmojë shijet tuaja.

Koleksioni Al Carlo përmban një shumëllojshmëri shijesh, nga të ëmbla dhe të shijshme deri tek përzierjet më ekzotike. Le të hedhim një vështrim në disa nga shijet më të njohura në gamën e Al Carlo.

Virginia Blueberry

Shija e parë është Virginia Blueberry. Kjo është një përzierje klasike e boronicave të lëngshme dhe të ëmbla të përziera me duhan të imët. Ëmbëlsia e boronicave balancohet në mënyrë të përkryer nga tymi delikat i duhanit, duke e bërë këtë lëng t’ju një kënaqësi absolute.

Shiko Produktin
Mango Season

Tjetra është Al Carlo Mango Season. Kjo aromë bashkon shijen e ëmbël dhe të lëngshme të mangos me notat tokësore të duhanit. Ky kombinim unik i shijeve me siguri do t’i lërë shijet tuaja të ndjehen të kënaqura.

Shiko Produktin
Golden Grapefruit

Një tjetër shije e njohur në gamën e Al Carlo është Golden Grapefruit.Kjo shije është një kombinim i pazakontë i portokallit të ëmbël dhe të thartë me një nuancë delikate të duhanit në sfond. Kjo është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan një shije më të butë duhani me pak goditje.

 

Shiko Produktin
Salted Caramel

Për ata që pëlqejnë diçka pak më të ëmbël, Al Carlo Salted Caramel është një zgjedhje perfekte. Ky lëng përmban një përzierje të shijshme të duhanit dhe karamelit. Ëmbëlsia e pasur e karamelit është aroma mbizotëruese, por përzierja e duhanit ofron një sfond të lehtë dhe të butë.

Shiko Produktin
Sun Dried Peaches

Së fundi, Al Carlo Sun Dried Peaches është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që i duan pjeshkët. Kjo përzierje kombinon pjeshkën e sapo vjelur me feta të thata frutash, të kombinuara me një nuancë delikate duhani. Aroma e ëmbël dhe delikate e pjeshkës së kombinuar me notat e tymit të duhanit e bën këtë lëng t’ju fal një kënaqësi të vërtetë.

Shiko Produktin

Pavarësisht se cilën shije zgjidhni nga Al Carlo, me siguri do të kënaqeni nga kombinimet unike të shijeve. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për diçka të ëmbël dhe me fruta ose diçka pak më ekzotike, Al Carlo ka diçka për të ofruar. Pra, pse të mos provoni Al Carlo dhe të provoni shijen unike të këtyre lëngjeve?

Monkey Vape
Monkey Vape

Monkey Vape është një dyqan online i krijuar ne 2019 dhe me bazë në Tiranë. Ne jemi një nga dyqanet kryesore online të cigareve elektronike dhe lengjeve. Ne punojmë për të ofruar modelet më të mira dhe më unike të cigareve & lengjeve me çmimet më të mira të mundshme.