Shopping Cart

No products in the cart.

Krijoni nje llogari dhe perfitoni 5% ulje per cigaren tuaj te pare

Kupon: ILOVEVAPE

Monkey Vape

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

Lengjet per cigaret elektronike dhe cfare preferohet

Lengjet per cigaret elektronike vijnë në shumë shije të ndryshme në ditët e sotme; ka një diversitet të jashtëzakonshëm nga përzierjet më frutash deri te shijet tradicionale të duhanit. Këtu në Monkey Vape, ekipi ynë ka përpiluar një listë me pesë shije të shkëlqyera E-Liquid që duhet t’i provoni.

Rrushi

Rrushi është një shije përrallore për t’u kërkuar; do t’ju lërë mendjen me pasurinë dhe intensitetin e saj. Grape Vine – Core by Dinner Lady është kombinim i rrushit vjollcë dhe të kuq me një amëz të këndshme të ftohtë do t’ju lërë përshtypje duke e bërë avullin përfundimtar me fruta gjatë gjithë ditës. Grape Star Moments – Dinner Lady është zgjedhje alternative. Një kombinim i rrushit të kuq dhe të zi që përfundon me një goditje të freskët menteje! Është rigjallërues dhe do të nxjerrë një shije të pastër me çdo fryrje të vetme.

Boronica

Një tjetër aromë frutash që fiton me avujt është boronica. Shija e boronicës është e fuqishme dhe e fortë, ajo ju transporton menjëherë në ato ditë të nxehta vere. Berry Tart Desserts – Dinner Lady, Blue Menthol Ice – Dinner Lady, Boomberry – AEON Shake janë disa nga shijet më të mira me boronicë që mund të zgjidhni.

Ëmbëlsirë

Ëmbëlsirat E-Lëngjet janë gjithmonë një zgjedhje e shkëlqyer. Disa nga sugjerimet tona janë Blackberry Crumble Desserts – Dinner Lady, Strawberry Macaroon Dessert Dinner Lady, Lemon Tart Dessert Dinner Lady. Këto lëngje do tju pëlqejnë nëse preferoni shijet e ëmbëla.

Mente

Edhe pse nuk është aroma e parë që njerëzit mendojnë, mente është në të vërtetë një zgjedhje e shkëlqyer e shijes për një E-Lëng. Mente-ja është jashtëzakonisht freskues dhe i ëmbël. Blue Menthol Ice – Dinner Lady, Lemon Sherbets Ice Dinner Lady janë disa nga shijet të cilat në përbërjen e tyre kanë mente. Këto shije janë perfekte për ditët e nxehta të verës.

Cola

Cola është një shije e mrekullueshme e E-Liquid për të pasur; është një klasik i përjetshëm që nuk del kurrë nga moda. Dinner Lady Cola Ice është një zgjedhje e pabesueshme; kjo shije është pjesë e Dinner Lady’s Ice Range, e vlerësuar me çmime, dhe ofron një aromë autentike kola, të mbushur me një prekje limoni – duke ju dhënë freski të plotë.

Të gjitha shijet e sugjeruara nga ne i gjeni në faqen tone Monkey Vape. Për cdo pyetje apo informacion tjetër mund të kontaktoni me ne!

Monkey Vape
Monkey Vape

Monkey Vape është një dyqan online i krijuar ne 2019 dhe me bazë në Tiranë. Ne jemi një nga dyqanet kryesore online të cigareve elektronike dhe lengjeve. Ne punojmë për të ofruar modelet më të mira dhe më unike të cigareve & lengjeve me çmimet më të mira të mundshme.