Shopping Cart

No products in the cart.

Monkey Vape

18+

A jeni mbi moshen e lejuar per te konsumuar produkte vape ?

Postimet e fundit

Pyetjet E Bëra Zakonisht Rreth Cigareve Elektronike

Pyetjet e bëra zakonisht rreth cigareve elektronike

Pyetjet E Bëra Zakonisht Rreth Cigareve Elektronike Çdo vit, gjithnjë e më shumë njerëz përdorin cigare elektronike. Ato janë bërë shumë të njohura pasi janë kaq të thjeshta për t’u përdorur, tepër të përshtatshme dhe jashtëzakonisht miqësore për përdoruesit. Mbi…

Lengjet per cigaret elektronike

Lengjet per cigaret elektronike dhe cfare preferohet

Lengjet per cigaret elektronike vijnë në shumë shije të ndryshme në ditët e sotme; ka një diversitet të jashtëzakonshëm nga përzierjet më frutash deri te shijet tradicionale të duhanit. Këtu në Monkey Vape, ekipi ynë ka përpiluar një listë me…

Monkey Vape Shop

Albanian Online Vape Store

Monkey Vape eshte nje dyqan online i krijuar ne 2019 dhe me baze ne Tirane. Ne jemi nje nga dyqanet kryesore online te cigareve elektronike dhe lengjeve. Ne punojme per te ofruar modelet me te mira dhe me unike te cigareve & lengjeve me çmimet me te mira te mundshme. Ne marrim vetem modelet vape me cilesi me te larte, komplete vape dhe elikuide nga e gjithe bota, duke i sjelle te gjitha nen nje çati me çmimin me te lire qe mundemi. Dyqani yne online vape krenohet me sherbimin tone ndaj klientit dhe çmimin me te mire te mundshem! Exploroni neper kategorite qe ne disponojme per te pare produktet tona.

Ne jemi nje dyqan online i vapes, duke punuar ne marredhenie te qendrueshme me prodhues dhe furnitore etike dhe te pergjegjshem. Qellimi yne eshte te udheheqim rrugen dhe t'u japim klienteve tane pervojen e dhe teknologjine e fundit te avullimit. Kjo ju ndihmon te largoheni nga pirja e duhanit ne menyre efektive!

Komplete vape

Ne disponojme nje game te madhe kompletesh vape. Nga modelet e vogla te pod dhe kompleti i pod, dhe kompletet nen-ohm vape, ne jemi te sigurt qe kemi ate qe ju nevojitet! Jemi krenare qe jemi ne industrine e cigareve elektronike qe sjellim ne vend dhe ndihmojme ne zhvillimin e produkteve me te avancuara, si p.sh., kompletet e avancuara te sub-ohm, kompleti i pod, dhe disa nga cigaret e pare te disponueshem ndonjehere! Jini te sigurt se çdo gje qe blini nga ne eshte plotesisht e garantuar dhe e cilesise me te mire te mundshme.

Lengjet per cigaret

Kur blini nje cigare elektronike, lengu eshte ai qe do te blihet me shpesh. Aktualisht ne disponojme mbi 50 lloje lengjesh me kombinime shijesh nga me te ndryshmet ku ju mund te zgjidhni dhe te eksploroni boten e lengjeve. Jemi munduar qe te zgjedhim vetem ato lengje dhe marka qe jane teper cilesore ne shije. Cdo shije qe ofrohet eshte e testuar nga ana jone dhe ne mund tju ndihmojme shume lehtesisht se cfare lengu mund tju pershtatet ju. Duhet te permendim qe te gjitha lengjet qe ne ofrojme jane te certifikuara.

Sherbimi ndaj klientit

Ne sherbimin ndaj klientit Monkey Vape eshte gjithmone i pari. Ekipi yne i mrekullueshem i sherbimit ndaj klientit do te shkoje me lart dhe pertej per t'u siguruar qe çdo problem qe mund te keni te zgjidhet shpejt dhe ne menyre efektive. Kontaktoni per keshilla dhe per blerje.

Cfare thone klientet

Arnold D.

Best vape shop in town! Been ordering here for over...

koment i plote...
Marsela K.

Shume e kenaqur me porosine. Sherbimi shume korrekt

koment i plote...
Pavlina J.

Very satisfied with this eshop. Seller recommended me some liquids...

koment i plote...
Rigers B.

Best quality and price. I tried monkey vape and still...

koment i plote...
Simona C.

Great staff. Ordering was smooth. Fast delivery. Thank you!

koment i plote...
Erik H.

Like other here said, hard to find but my taxi...

koment i plote...
Kristi A.

Porosia per ne Vlore me erdhi per 1 dite, jam...

koment i plote...
Valter N.

Cilesi dhe korrektesi 👍 BRAVO

koment i plote...